Çerkezköy Belediyesi, 2017 yılının ilk ayında ‘Sevgili Karım’ isimli tiyatro oyununu Çerkezköylü vatandaşlarımızla buluşturacak. 2 perdelik komedi türündeki tiyatro gösterisi 9 Ocak Perşembe günü tiyatro severlerle buluşacak.

ÜCRETSİZ SAHNELENECEK
Kayra Şenocak’ın yazıp yönettiği ‘Sevgili Karım’ isimli tiyatro oyununu Çerkezköylü tiyatro severlerle buluşacak. Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Ocak ayı kültür sanat faaliyetleri kapsamında Çerkezköy’de sahnelenecek olan ‘Sevgili Karım’ adlı oyun, 19 Ocak Perşembe günü saat 20:00’de Çerkezköy Halk Eğitim Merkezi’nde sahnelenecek.

ÜNLÜ OYUNCULAR YER ALIYOR
19 Ocak Perşembe günü Çerkezköylü tiyatro severlerle buluşacak olan ve İstanbul Komedi Tiyatrosu tarafından sahnelenen komedi türündeki 2 perdelik oyunun oyuncu kadrosunda ünlü oyuncular Metin Yıldız, Kayra Şenocak, Merve Sevi, İrfan Kangı, Berrak Güvem, Kimya Gökçe Aytaç ve Dost Elver yer alıyor.

‘SOSYAL BELEDİYECİLİĞİN OLMAZSA OLMAZI’
Çerkezköylü tüm vatandaşları tiyatroya davet eden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay “Sosyal belediyeciliğin olmazsa olmazı kültür ve sanattır. Sanatı, sanatçıyı ve kültürü sahiplenmek geleceği sahiplenmektir. Toplumun dayanışmasında en önemli faktörlerden biri olan tiyatro oyunlarını 2017 yılında Çerkezköylü hemşerilerimizi buluşturmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Haber: Ekin Avcı