AKP Çerkezköy İlçe Başkanı Ümit Kök, yerel bir gazeteye verdiği demeçte Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından uygulanan su zammı üzerinden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ı eleştirdi. Vatandaşın kesesini düşünerek açıklama yaptığını temenni ettiğimiz AKP İlçe Başkanını tebrik ediyor, elektrik, doğalgaz, akaryakıt, gıda, giyim gibi diğer ürünlere yapılan zamlar için de kendisinden aynı performansı bekliyoruz.

Gazete Havadis- Neredeyse her gün zam yapılan akaryaktıt başta olmak üzere elektrik, doğalgaz, gıda, giyim gibi sektörlerde yapılan fiyat artışlarını görmezden gelen AKP İlçe Başkanı Ümit Kök, suya zam yapılınca ilçe başkanı olduğunu hatırladı.
‘ZAMMIN HER TÜRLÜSÜNE HAYIR’ DİYECEK İLÇE BAŞKANLARI ARANIYOR
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan su zammı üzerinden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ı eleştiren AKP İlçe Başkanı Ümit Kök başta olmak üzere tüm siyasi partilerin ilçe başkanlarına Havadis Gazetesi olarak açık bir çağrıda bulunuyoruz. Enflasyonun ve hayat pahalılığının tavan yaptığı, vatandaşın markete, pazara çıkamadığı şu günlerde ülkemizde sırf siyaset uğruna yapılan su zammına karşı çıkan ilçe başkanlarına değil, zammın her türlüsüne karşı çıkacak ilçe başkanlarına ihtiyaç var!