Kapaklı İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahsin Nalbant, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü binasına kendisine özel tuvalet yaptırdı. VIP tuvaletin anahtarını Şube Müdürleri dahil kimseye vermeyen Nalbant’ın bu icraatı akıllara Yeşilçam Sineması’nın efsane filmi Kibar Feyzo’yu getirdi. Başrollerini usta oyuncular Kemal Sunal ve Şener Şen’in paylaştığı filmde Feyzo karakterinin köye yaptırdığı umumi tuvalete kızan Bilo Ağa; ‘Ulan siz benimle eğleniy misiniz? Ben şimdi buraya sıçacam, sonra siz de gelip benim pokumun üstüne sıçacaksınız öyle mi? Ağanın pokunun üstüne pok olur mu la? Hangi ağalık kitabında yazıyor bu? Siz bizim töremizin de içine ediysiniz’ diyerek tuvaleti yıktırmıştı.

tahsin-nalbanttan-vip-tuvalet_1000x667


Kapaklı İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahsin Nalbant, Müdürlük binasına kendisine özel tuvalet yaptırdı. Nalbant’ın yaptırdığı VIP tuvalete şube müdürleri dahil başka kimsenin girmesi yasak!


NALBANT’TAN VIP TUVALET!
Her yıl binlerce göç alan ve Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilçeleri arasında yer alan Kapaklı’da eğitim öğretimde yaşanan sorunlar her geçen gün artarken, bu sorunlara çözüm üretmesi gereken merciinin başındaki isim Tahsin Nalbant, kendisine özel tuvalet yaptırdı. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü binasına yaptırdığı VIP tuvaletin anahtarını kimseye vermeyen Nalbant’ın bu icraatı akıllara Yeşilçam Sineması’nın efsane filmi Kibar Feyzo’yu getirdi.
DAHA ÖNCE NEREYE YAPIYORDU?
Nalbant’ın kendisine özel tuvalet yaptırmasının ardından akıllara gelen bir diğer soru ise bahse konu tuvaleti yaptırmadan önce Tahsin Nalbant’ın tuvalet ihtiyacını nerede giderdiği?
ÖRNEK TEŞKİL EDER Mİ?
Kendisine yaptırdığı VIP tuvaletle eğitim camiasında çığır açan Kapaklı İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahsin Nalbant’ın bu hareketinin diğer kamu kuruluşlarını da harekete geçirip geçirmeyeceği şimdiden merak konusu oldu. Nalbant’ın VIP tuvaletini örnek alıp kendi kurumlarına da aynı tuvaletten yaptıracak olan kurum müdürleri çıkacak mı? hep birlikte bekleyip göreceğiz.
vip-tuvalet_1000x667

Haber: A.Kadir Kıldıze