18.1 C
Çerkezköy
1 Ekim Cumartesi, 2022
spot_img

Tekirdağ SMMM Odası Yönetiminden Akay’a ziyaret

Tekirdağ Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Şerafettin Kurt ve yönetimi, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’a nezaket ziyaretinde bulundu

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Tekirdağ Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası yönetimini makamında ağırladı. Tekirdağ Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Şerafettin Kurt’a ziyarette Tekirdağ SMMM Odası Başkan Yardımcısı Nurten Pandir Çakır, Oda Yönetim Kurulu Sekreteri Demet Eroğlu ve Oda Disiplin Kurulu Üyesi Egemen Volkan İkizoğlu da eşlik etti.

29 Mayıs 2022 tarihinde yapılan seçimi kazanarak Tekirdağ Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanlığına seçilen Şerafettin Kurt, “Göreve geldiğimiz günden itibaren kurumlar arası ilişkilerimizi daha da sağlamlaştırmak adına yaptığımız ziyaretlerde yeni yönetimimizi tanıtıyor ve vizyonumuz hakkında bilgilendirmelerde bulunuyoruz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Tekirdağ Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanlığına seçilen Şerafettin Kurt ve yönetimini tebrik ederek, yeni görevlerinde başarılar diledi.

Benzer Haberler

spot_img

En Son Haberler

kapaklı haberler