Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Fen İşleri Daire Başkanlığı’nda düzenlenen 2017 yılı yatırım toplantısına katılarak projeler hakkında bilgiler aldı. Albayrak toplantıda yaptığı konuşmada ‘‘Tekirdağ’da asfaltsız yol bırakmayacağız.” dedi.

2017 YATIRIMLARI KONUŞULDU
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Fen İşleri Daire Başkanlığı’nda, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın da katılımıyla 2017 yatırım toplantısı gerçekleştirildi. Genel Sekreter Oral Karakaya’nın yanı sıra, Genel Sekreter Yardımcıları Zeki Gürcün, Fatih Ünsal, Danışmanlar Neşat Erdoğan, Şeref Çetin, Mali Hizmetler Daire Başkanı Müveddet Işık, İnsan Kaynakları Daire Başkanı Hikmet Erzincan, Fen İşleri Daire Başkanı Metin Pakdil, Etüd ve Projeler Daire Başkanı Bülent Doğan, TEKPARK Genel Müdürü Şahabettin Küçükyazıcı ile Park Bahçeler Şube Müdürü Üner Şen’in de hazır bulunduğu toplantıda Fen İşleri Daire Başkanlığının 2017 yılında yapacağı yatırımlarla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

‘BÜYÜK HİZMETLER YAPACAĞIZ’
Toplantıda, Tekirdağ genelinde sürdürülen kar çalışmalarıyla ilgili de bilgiler alan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri ve ilçe belediyelerin ekiplerinin yoğun çalışması sonucu Tekirdağ’da kar ile ilgili bir sıkıntı yaşanmadığını söyledi. Fen İşleri Daire Başkanlığının yeni yılda yapacağı projelerin de karara bağlandığını belirten Başkan Albayrak “2017 yılında Tekirdağ’a büyük hizmetler yapacağız. Özellikle bu yıl yollarımızı asfaltlamak için yoğun bir çalışma içinde olacağız. Daha önce söz verdiğimiz gibi hizmet süremizin sonuna kadar Tekirdağ’da asfaltsız yol bırakmayacağız.” dedi.

Haber: Ekin Avcı