TEMA Vakfı Çerkezköy İlçe Sorumlusu ve TEMA Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Nilüfer Ceylan, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu

ÖRNEK VE ÇEVRECİ UYGULAMALARA İMZA ATACAĞINIZA İNANIYORUZ
Yerel yönetimlerin sağlıklı ve dengeli bir çevrede yaşam hakkı konusunda çok önemli bir role sahip olduğunu belirten Nilüfer Ceylan, “Bu noktadan hareketle hazırlamış olduğumuz,  imzalamanızdan dolayı büyük mutluluk duyduğumuz ‘Doğa Dostu Belediye Başkanı Taahhütnamesini’ size teslim etmek istedik. Çerkezköy Belediyesinin örnek ve çevreci uygulamalara imza atacağına inanıyoruz” dedi. Nilüfer Ceylan plastik kullanımından uzaklaşmak için Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’a ayrıca TEMA Vakfının su matarasını hediye etti.

HER ŞEY DAHA YAŞANILABİLİR BİR ÇERKEZKÖY İÇİN
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Çerkezköy Belediyesinin doğa ve çevre konusunda son derece duyarlı bir belediye olduğunu belirterek, “Bu konudaki hassasiyetimizi koruyarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Tüm amacımız gelecek nesillere daha yeşil, daha temiz ve daha yaşanılabilir bir kent bırakmaktır” diye konuştu.