VReal-TR Sanal Gerçeklik Merkezi Çerkezköy’de açıldı. Türkiye’deki beşinci, Trakya’daki ilk Sanal Gerçeklik Merkezi olan VReal-TR, ziyaretçilerine unutulmaz bir deneyim yaşatıyor.

HEYECAN DOLU BİR MACERA
Türkiye’deki beşinci, Trakya’daki ilk Sanal Gerçeklik Merkezi olan ve Gaziosmanpaşa Mahallesi, Akbaba Sokak No:39 Çerkezköy adresinde faaliyet göstermeye başlayan Vreal-TR, ziyaretçilerine unutulmaz bir deneyim yaşatıyor. Merkezi ziyaret edenler, sanal gerçeklik gözlüğünü takarak kendilerini heyecan dolu bir maceranın içinde buluyor.

GERÇEK ORTAMDAN TAMAMEN KOPARIYOR
Temelde, gerçek hayattaki ortamların bilgisayarlar aracılığı ile taklit edilmesi anlamına gelen ve takılan bir gözlük sayesinde, bulunulan ortama adapte olup gerçek ortamdan tamamen kopmayı amaçlayan sanal gerçeklik, merkezi ziyaret edenlere heyacan dolu anlar yaşatıyor. Ziyaretçilerin kimi zaman kendilerini bir savaşın ortasında, kimi zaman bir okyanusun dibinde bulabileceği birçok oyunu bünyesinde barındıran VReal-TR, sayısı her geçen gün artan ziyaretçilerini şaşırtmaya devam ederken konu ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve sanal gerçeklik deneyimini yaşamak için rezervasyon yaptırmak isteyenler ise www.vrealtr.com ’dan, https://www.facebook.com/vrealtr/ adresinden ya da (0282) 725 18 28 numaralı telefondan VReal-TR’ye ulaşabiliyor.

Haber: Ekin Avcı