26.1 C
Çerkezköy
2 Temmuz Cumartesi, 2022
spot_img

Ünsal: Okumaya, öğrenmeye devam etmelisiniz

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından 2021-2022 Öğretim yılında 3308 Sayılı Mesleki Eğitim Kanunu kapsamında Mesleki Eğitimini Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi hizmet birimlerinde tamamlayan lise öğrencilerine Mesleki Eğitim Belgesi verildi

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Fatih Ünsal, İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Recai Suvari ve 1. Hukuk Müşaviri Av. Yıldız Çelikkol tarafından büyükşehir belediyesi bünyesindeki 6 daire başkanlığında mesleki eğitimlerini başarı ile tamamlayan lise öğrencilerine Mesleki Eğitim Belgeleri takdim edildi. Belgelerin takdimi sırasında bir konuşma yapan Fatih Ünsal, “Gelecekteki meslekleriniz ne olursa olsun en iyisini yapmak için okumaya, öğrenmeye devam etmelisiniz. Henüz yolun çok başındasınız. Hepinize mutlu ve başarılı bir çalışma hayatı diliyorum” dedi.

Konu ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Büyükşehir Belediyesi olarak eğitimin hayatın her aşamasında devam eden bir süreç olduğuna inanıyor ve eğitime büyük önem veriyoruz. Ben tüm öğrencilerimize staj yaptıkları süre boyunca göstermiş oldukları özverili çalışmalardan dolayı teşekkür ediyor, gelecek hayatlarında başarılar diliyorum.” dedi.

Benzer Haberler

En Son Haberler

En Çok Okunanlar