hayri2Kapaklı’da ikamet eden Bafra’lı gençler, Milliyetçi hareket Partisi Kapaklı İlçe Başkanı Hayri Varol’u ziyaret etti.

Milliyetçi Hareket Partisi Kapaklı İlçe Başkanı Hayri Varol’a, hemşerilerinden destek ziyareti geldi.

“ZOR BİR SÜREÇTEN GEÇİYORUZ”

Önceki gün Milliyetçi hareket Partisi Kapaklı İlçe Teşkilatında gerçekleşen ziyarete 20’nin üzerinde Bafralı katıldı. Ziyaretlerinden ötürü hemşerilerine teşekkür eden Milliyetçi hareket Partisi Kapaklı İlçe Başkanı Hayri Varol; “Ülke olarak çok zor bir süreçten geçmekteyiz. Bu zor süreçte birbirimize destek olarak sürecin üstesinden gelmeliyiz” dedi.

“VAR OLMA ÇABASI İÇERİSİNDEYİZ”

Kapaklı’da ikamet eden birçok insanın dışarıdan geldiğini ifade eden Varol; “Ben de tıpkı sizler gibi memleketimi bırakarak Kapaklı’ya geldim ve burada hayatımı idame ettirmeye çalışıyorum. Bu tarz birliktelikleri daha sık hale getirmeli, birbirimize destek olmalıyız” diye konuştu.

“BİZ İNSANI, İNSAN OLDUĞU İÇİN SEVERİZ”

Memleketin her köşesinde yaşayan insanların kendileri için aynı olduğunu ifade eden Varol; “Bizim için insanın dili, dini ırkı önemli değil. Önemli olan insan olması ve Türkiye’nin birlik ve beraberliğini bozmaya çalışmamasıdır. Bu ülkenin birlik ve beraberliğini bozmadan yaşayan her insanın başımızın üstünde yeri var” ifadelerini kulanı.

FORMA SÜRPRİZİ VAROL’U DUYGULANDIRDI

Ziyaretin sonunda Bafralı gençlerin Hayri Varol’a hediye ettiği Bafraspor forması, Varol’un duygulanmasına neden oldu. Kapaklı’dan kilometrelerce uzakta olan memleketinin futbol takımının formasının hemşerileri tarafından kendisine hediye edilmesine çok sevindiğini kaydeden Varol; “Bu güzel hediye için hemşerilerime can-ı gönülden teşekkür ediyorum. Beni çok duygulandırdılar” şeklinde konuştu. Forma sürprizinin ardından ziyaret sona erdi.