15.1 C
Çerkezköy
28 Eylül Salı, 2021
spot_img

Veliköy Mahallesi’nde asfaltlama çalışmaları sürüyor

2021 yılı içinde ilçe genelinde yaklaşık 17 milyon TL’lik sıcak asfalt yatırımının gerçekleştirileceğini kaydeden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, sıcak asfalt kaplama çalışmalarının Veliköy Mahallesi’nde devam ettiğini belirtti
Çerkezköy Belediyesi Makine İkmal, Bakım ve Onarım Müdürlüğü tarafından kentimiz genelinde başlatılan sıcak asfalt serimi çalışmalarının devam ettiğini belirten Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Bu yıl içerisinde yaklaşık 204 bin metrekarelik bir yol ağımızı sıcak asfalt ile kaplayacağız. Kızılpınar’da startını verdiğimiz sıcak asfalt çalışmalarımıza, Gazi Osman Paşa Mahallesi ve Fatih Mahallesi’nin ardından Veliköy Mahallemizde devam ediyoruz” dedi.
CUMHURİYET CADDESİ ASFALTLANIYOR
Veliköy Mahallesi Kurtuluş Caddesi’nde sıcak asfalt çalışmalarının tamamlandığını ifade eden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, burada 6 bin 600 metrekarelik yol ağının sıcak asfalt ile kaplandığını kaydetti. Başkan Akay,  “Sıcak asfalt kaplama çalışmalarımız Veliköy Mahallemizde Cumhuriyet Caddemizde devam ediyor. Burada da 11 bin metrekarelik yol ağını asfaltlayacağız.
2021 yılı içerisinde Çerkezköy genelinde tespit ettiğimiz yaklaşık 90 cadde ve sokakta yaklaşık 17 milyon TL’lik bir asfalt yatırımı yaparak, toplamda 204 bin 691 metrekarelik yol ağımızı sıcak asfalt ile kaplamış olacağız” açıklamalarında bulundu.

Benzer Haberler

En Son Haberler

En Çok Okunanlar