25.1 C
Çerkezköy
27 Eylül Pazartesi, 2021
spot_img

‘‘Yaşam Koçuyla Yaşama Dair’’ Bilgilendirme Semineri düzenlenecek

Çerkezköy Belediyesi tarafından ‘‘Yaşam Koçuyla Yaşama Dair’’ isimli bir bilgilendirme semineri düzenlenecek. Günlük hayatta karşılaşılan sorunlar ve bu sorunlara karşı ailelerin tutum ve davranışlarını konu alan toplam dokuz farklı konudaki bilgilendirme semineri 27 Aralık Salı günü saat 14:00’te Prof. Dr. Türkan Saylan Eğitim Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

yas%cc%a7am-koc%cc%a7uyla-yas%cc%a7ama-dair-bilgilendirme-semineri-du%cc%88zenlenecek_1000x667

9 KONU ELE ALINACAK
Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından anne, baba ve ailelere yönelik ‘‘Yaşam Koçuyla Yaşama Dair’’ isimli bir bilgilendirme semineri düzenlenecek. Yaşam Koçu Ayla Uçkun ile Bioenerji Uzmanı Muammer Çırak tarafından verilecek olan bilgilendirme seminerinde toplam dokuz farklı konu ele alınacak.

ÜCRETSİZ OLARAK GERÇEKLEŞTİRİLECEK
Ailelerin, anne ve babaların günlük hayatlarında karşılaşabileceği sorunlar ve bu sorunların çözümüne yönelik olarak verilecek eğitimde “Anne ve baba tutumları, Günümüzde anne ve baba olmanın getirdikleri, Çocuğun eğitiminde ailenin önemi, Anneler için evde disiplin sağlama, Başarılı aile yaşam döngüsü, Evlilik terapisi, Olumlu düşünme, Motivasyon (Güdülenme), Öfke kontrolü, Kişiliği tanıma ve beden dili” konuları işlenecek. Ücretsiz olarak geçekleştirilecek olan ve tüm vatandaşların katılabileceği bilgilendirme semineri 27 Aralık Salı günü saat 14:00’te Prof. Dr. Türkan Saylan Eğitim Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek.

Haber: Ekin Avcı

Benzer Haberler

En Son Haberler

En Çok Okunanlar