karaağaç başkan topKaraağaç belediye başkanı Dr.Özkan YÜCEL hafta sonu Antalya´nın Manavgat İlçesindeki Sueono Otel’de gerçekleştirilen Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkanları toplantısına katıldı.

Türkiye’nin farklı bölgelerinden, 8’i il, 96’sı ilçe, 264’ü belde olmak üzere 368 belediye başkanının katıldığı programda konuşma yapan Dr.Özkan YÜCEL konuşmasında, MHP Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ’nin söylemlerine yer verdi.

BAHÇELİ’DEN BELEDİYE BAŞKANLARINA DESTEK
MHP’li yöneticilerin görevlerini layıkıyla yerine getirdiğini ve getirmeye devam ettiğini ifade eden Bahçeli, “Mesnetsiz suçlamaları yerle bir ederek bugünlere geldiniz. Asılsız ihbarları, dayanaksız
suçlamaları, uydurma şikayetleri yenerek, ters yüz ederek bugünlere ulaştınız. İktidar güdümündeki tetikçi müfettişlerin adrese teslim raporlarına aldırmayarak, zulüm ve zorbalıklara itibar etmeyerek
görevinizi yaptınız. Siyasallaşan hukukun eziyetlerine, yargı cinayetlerine direndiniz. Ne mutlu sizlere ki direnmeye devam ediyorsunuz” diye konuştu.
“TÜRK HALKI BU PERFORMANSA DUYARSIZ KALMAYACAKTIR”
Yerel yönetimlerde gösterilen performansa Türk milletinin duyarsız kalamayacağını dile getiren Bahçeli, MHP açısından belediyeciliğin aşk ve adanmışlık anlamına geldiğini, hedeflerinin milleti mutlu, insanları umutlu ve huzurlu kılmak olduğunu kaydetti. Kimseyi dışlamadan, ayırmadan, ayrı bırakmadan her bir vatandaşı kucaklayacak kararlılıkları ve yerel yönetimlerde şaşmaz iradeleri olduğunu vurgulayan Bahçeli, siyasi görüşü, kökeni, doğduğu yöresi, anasının dili, inancı, mezhebi ne olursa olsun tüm vatandaşları eşit gördüklerini bildirdi.
MHP SEÇİM İÇİN START VERDİ: 24 OCAK 2013
Bahçeli, 30 Mart 2014’te yapılacak mahalli idareler seçimleri için 24 Ocak 2013’te seçim startı verdiklerini hatırlatarak, MHP’nin 44 yıllık şerefli mazisi, deneyimi ve emanetleriyle milletinin hizmetinden bir an olsun ayrılmadığını, bundan sonra da ayrılmayacağını söyledi.
YÜCEL’DEN SEÇİM TEMENNİSİ
Dr.Özkan YÜCEL; bizimde bundan sonraki hedefimiz liderimizin öngördüğü şekilde siyasi görüşü, kökeni, doğduğu yöresi, anasının dili, inancı, mezhebi ne olursa olsun tüm vatandaşları eşit görmektir,inşallah bizde yerel seçimlerde partimizin şerefli geçmişine yakışır bir şekilde temsil edeceğiz dedi.
RAPORLARI TESLİM ETTİ
Toplantıda, belde ile ilgilide parti temsilcilerine sunumda bulunan Dr.Özkan YÜCEL, hazırlamış olduğu raporları yetkililere teslim etti.